KONSEPT

İncek'in silüetini değiştiren yepyeni bir konsept..

1972'den beri yapı sektöründe, özellikle altyapı alanındaki başarılarıyla güçlü bir tarihe sahip olan Timtaş, şimdi yepyeni bir yaşam projesini Ankaralılara sunuyor.

Mimari tasarımını DİLEKÇİ Mimarlık'ın yaptığı kuleler, konumuyla yakaladığı avantajı, dış cephesindeki cesur kararlar ve özgün seçimlerle taçlandırıyor. DİLEKÇİ Mimarlık; bugüne kadar tasarımını yaptığı tüm özel projeler gibi, Tim Towers'ta da yaratıcı, yenilikçi ve araştırmacı yaklaşımını ortaya koyuyor. Tim Towers, şehrin yeni ikonlarından biri olmaya aday cazibesiyle, şimdiden Ankara'ya göz kırpıyor!

142 metre yükseklikte, 38 katlı iki kuleden oluşan proje, 13.387 metrekarelik alan üzerinde kurulu ve 61.500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Tim Towers'ta; farklı tip ve büyüklüklerde 2+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 161 daire bulunuyor. Proje toplam alanının 6000 metrekaresini yeşil alanlar için saklıyor.

Balkon sefası..

Tim Towers'ın en keyifli özelliklerinden biri de alışılmışın ötesine geçen büyüklükteki balkonları. Çünkü bu proje; mesleki uzmanlığının yanında yaşamayı da iyi bilen isimler tarafından tasarlandı.

Sporun keyfini de yükseklere taşıyor..

Her iki kulenin 23. katında yer alan spor salonu, bulutların arasında ve iki göl manzarasıyla günün stresinden arınma olanağı sunuyor. Fitness salonu, yazın açılabilen yüzme havuzu, güneşlenme terası ve saunası ile yaşamı eksiksiz bir forma kavuşturuyor.

Mogan ve Eymir Gölleri, manzaranız için yarışıyor!

İncek, 1200 rakımla Ankara'nın en yüksek bölgelerinden biri. Bu konum Tim Towers'ın 23. kat ve üstündeki daireler için seyrine doyulmaz bir manzara yaratıyor. Mogan ve Eymir Gölleri ile çevresindeki orman, Tim Towers'ın keyfini de kat kat artırıyor.

Penthouse Daireler..

Her iki kulenin en üst katında tek daire olarak yer alan 5+1 Penthouse daireler, giriş çıkışlarına varana kadar tümüyle kişiye özel.